Schoolteam

Directie

Directeur (wnd)

Steven Hendrickx

directie@technischatheneumkeerbergen.be

015/51.25.94

Technisch Adviseur Coördinator

Yves Verreck

tac@technischatheneumkeerbergen.be

015/50.93.30

Technisch Adviseur

Noël Van de Velde

ta@technischatheneumkeerbergen.be

015/50.93.31

Secretariaat

Algemeen Secretariaat Patrice Scantamburlo info@technischatheneumkeerbergen.be 015/51.25.94
Leerlingensecretariaat Julie Servotte info@technischatheneumkeerbergen.be 015/50.93.32
Wim Bats info@technischatheneumkeerbergen.be 015/50.93.36
Personeelssecretariaat Christine Wouters info@technischatheneumkeerbergen.be 015/50.93.34
Technisch secretariaat Els Nijs tac@technischatheneumkeerbergen.be 015/50.93.30
Boekhouding Stéphanie Nauwelaerts info@technischatheneumkeerbergen.be 015/50.93.35

Leerlingbegeleiding

Leerlingbegeleiding 1e gr Vranken Eef eefje.vranken@technischatheneumkeerbergen.be
Leerlingbegeleiding 2e en 3e gr TSO David Helga helga.david@technischatheneumkeerbergen.be
Leerlingbegeleiding 2e en 3e gr BSO T’Seyen Veerle veerle.tseyen@technischatheneumkeerbergen.be

Leerkrachten

Beeckmans Kenneth Leerkracht Elektriciteit, STEM
Blockhuys Bart Leerkracht  STEM
Boogaerts Dirk Leerkracht Wiskunde
Broeckhoven Patrik Leerkracht Hout
David Helga Leerkracht Frans
De Becker Stefaan Leerkracht Hout, trajectbegeleider Duaal
De Bleser Mariella Leerkracht PAV, Muziek, STEM, Nederlands
Dehert Nicolas Leerkracht STEM, Basismechanica
Dejaeger Wilfried Leerkracht Frans, Engels
Delagrange Jean-Pierre Leerkracht Auto, trajectbegeleider Duaal
De Meutter Erik Leerkracht Bouw, STEM
De Prins Erik Leerkracht Elektriciteit
De Proost Bart Leerkracht STEM
De Ridder Ronald Leerkracht STEM
De Roye Jules Leerkracht MAVO
Erckens Jo Leerkracht Bouw, trajectbegeleider Duaal
Frederickx Hans Leerkracht Centrale Verwarming
Guldentops Peter Leerkracht Auto
Imbrechts Jelle Leerkracht Hout
Janssen Marcella Leerkracht Natuurwetenschappen, Aardrijkskunde
Jönsson Kirsten Leerkracht Nederlands, Engels
Kenes Kurt Leerkracht Basismechanica
Lambrechts Luc Leerkracht Sanitaire Installaties, Centrale Verwarming
Langmans Willem Leerkracht LO
Meeus Christiaan Leerkracht Bouw, trajectbegeleider Duaal
Meuris Wilfried Leerkracht LO
Naulaerts Ellen Leerkracht Frans, Engels
Potters Caroline Leekracht PAV, Frans
Putseys Bram Leerkracht Basismechanica
Rijckoort Doris Leerkracht Katholieke Godsdienst
Serneels Eddy Leerkracht Hout, STEM
Slaets Herman Leerkracht Hout
Sooghen Jan Leerkracht Hout
Speetjens Koen Leerkracht Elektriciteit
Storms Benny Leerkracht Auto
Symens Els Leerkracht Katholieke Godsdienst
Van Craen Patrick Leerkracht Elektriciteit
Van Dam Peter Leerkracht PAV, STEM, Geschiedenis
Van Den Borren Robert Leerkracht Hout
Van Den Eynde Paul Leerkracht Auto
Van den Put Lars Leerkracht Natuurwetenschappen, Financiële Geletterdheid, Informatica, LO
Vandenwyngaert Erwin Leerkracht Bouw, trajectbegeleider Duaal
Van Dessel Christiane Leerkracht Wiskunde
Van de Velde Dirk Leerkracht Elektriciteit
Vanfroyenhoven Erik Leerkracht Aardrijkskunde, Geschiedenis, PAV
Van Horenbeeck Guido Leerkracht Elektriciteit
Vanvlasselaer Céline Leerkracht Frans, Katholieke Godsdienst
Vervloesem Tania Leerkracht Nederlands
Volders Birte Leerkracht Niet Confessionele Zedenleer
Vranken Eefje Leerkracht PO
Wesemael Didier Leerkracht Elektriciteit, trajectbegeleider Duaal
Wuyts Stefan Leerkracht Auto, Basismechanica